таг: змејот

Агиос Јанис RESORT

Агиос Јанис RESORT

Последно ажурирано на 12 јануари, 2020Овој комплекс е идеален за оние кои бараат за удобно место со одлична локација, големи објекти и голема критика. Идеален за WindSurf, змејот сурфање, семејства, парови, Групи на пријатели. За оние кои сакаат да поминат малку’ повеќе да се добие многу повеќе. Таа се наоѓа во истата простори кои го сочинуваат…

Прочитај повеќе Прочитај повеќе

Студиа Агиос Јанис

Студиа Агиос Јанис

Последен пат ажурирано на 13 јануари, 2020Внимание совршена текстура за сурфање на ветер! Со поглед на морето. Можете да ја носите опремата за да се мијат и се суши. Бесплатен паркинг простор. Во екот на сезоната, многу ценети. Wi-Fi gratuito. Совршен за место за сурфање на ветер е во право пред. На самото место за Змејот недалеку 1 на 2 минути со автомобил.…

Прочитај повеќе Прочитај повеќе

змејот сурфање & WINDSURF

змејот сурфање & WINDSURF

Последно ажурирано на 12 јануари, 2020ветер предвидувања за соби, хотели, кампување итн. проверете тука змејот SURF А Лефкас (LEUCADE, Лефкада) Лефкада е идеален за оние кои практикуваат сурфање на ветер и змејот сурфање особено. Ветрот дува речиси секогаш со сила од помеѓу 15 до 2 и повеќе јазли. Плажа каде што можете да излезете на змеј…

Прочитај повеќе Прочитај повеќе