таг: Лефкада студија

SEASIDE Гарсониери Vassiliki

SEASIDE Гарсониери Vassiliki

Последно ажурирано на 12 јануари, 2020А едноставни и евтини Vassiliki студија правото на плажа сакан од ветер сурферите. Во непосредна близина на повеќе престижниот хотел на истите сопственици можат да го користат базенот, бар на хотелот и други објекти, додавајќи удобност на вашиот идеален одмор за семејства. А Василики дефинитивно меѓу повеќето’ convenienti SUL mare.

Прочитај повеќе Прочитај повеќе

Епископите и апартмани сул Маре

Епископите и апартмани сул Маре

Последно ажурирано на 14 јануари, 2020Овој комплекс нуди извонредни Соби и апартмани во многу пристапна цена. Таа се наоѓа во месноста’ епископи, море и’ право низ од песочна плажа и камчиња. морето пред и’ кристално јасен. Идеален за семејства со деца. двојките. Апартманите се со стил “Boutique Hotel” секој…

Прочитај повеќе Прочитај повеќе

Агиос Јанис RESORT

Агиос Јанис RESORT

Последно ажурирано на 12 јануари, 2020Овој комплекс е идеален за оние кои бараат за удобно место со одлична локација, големи објекти и голема критика. Идеален за WindSurf, змејот сурфање, семејства, парови, Групи на пријатели. За оние кои сакаат да поминат малку’ повеќе да се добие многу повеќе. Таа се наоѓа во истата простори кои го сочинуваат…

Прочитај повеќе Прочитај повеќе

Студиа Агиос Никита

Студиа Агиос Никита

Последен пат ажурирано на 13 јануари, 2020Студиа Агиос Никита Гарсониери достапни за изнајмување. едноставни традиционалните. Raccomandati da MadeInLefkas.com per posizione, costo e cortesia dei proprietari. Во традиционално село “Агиос Никита”, многу блиску до најубавите плажи на островот (Kathisma, Милош, Pefkoulia и на плажа село), ci sono gli appartamenti Eolos.E ‘un luogo ideale

Прочитај повеќе Прочитај повеќе

Престој на Ligia Thalero Холидеј центар

Престој на Ligia Thalero Холидеј центар

Последно ажурирано на 12 јануари, 2020Thalero Холидеј центар Ligia Camere студиа во резиденцијата, голем басен голема градина во Ligia, источниот брег на Лефкада (Laefaks) Thalero е одличен избор за семејства со деца, coppie e chi apprezza il risparmio. Сузбивањето неколку минути возење од главниот град на Лефкада, морето е 300 метри…

Прочитај повеќе Прочитај повеќе