таг: вилата

Nikiana базен Вили

Nikiana базен Вили

А Nikiana вили со базен на располагање за повеќе фотографии и сите детали и организира следат оваа страница тука

Meganísi вили со базен и ставовите

Meganísi вили со базен и ставовите

Престижни поглед вили и базен на островот Meganísi. Мора да внимаваш за оние кои бараат вила на Лефкада Meganísi што е уште еден остров. Далеку помирна стигне со брод по кратко патување од Лефкада Meganísi Предупредување за време секоја година е полн се препорачува да книга што е можно поскоро. За повеќе информации следете го овој…

Прочитај повеќе Прочитај повеќе

Вила Агиос Никита

Вила Агиос Никита

Последен пат ажурирани на 16 мај, 2017Спектакуларни Вила достапни на Агиос Никита. За сите детали и фотографии следете го овој линк тука

VILLAS со цел Лефкада во близина Katisma

VILLAS со цел Лефкада во близина Katisma

Последно освежено на 8 јануари, 2020За оние кои сакаат да останат во вила во близина на плажа Katisma Спектакуларни Вила достапни на Агиос Никита. А 4 минути пешачење од локалната плажа и 1 Км од познатата плажа Katisma. Елегантно декорирани и со сите удобност. Ова е една од најдобрите вили во Лефкада по локација и…

Прочитај повеќе Прочитај повеќе

Offerte Last Minute Лефкада

Offerte Last Minute Лефкада

Последно освежено на 8 јануари, 2020ЛЕККАДА ВИДЕО ЛЕФКАДА БЕШЕ КНИГИ Изнајмувања на фериботи во Лефкада За да ги видите достапните сместувања, кликнете и потоа внесете датуми овде Booking.com Еве неколку совети за зачувување: Користете Мапа на функцијата зум. Доколку не ги знаете областите, прочитајте ја нашата страница за информации ЛЕФКАДА ВИДЕО ЛЕФКАДА БЕШЕ РЕГИСТРАЦИ ЗА РЕГИСТРАЦИ ЗА ПЕРИНИ АКОМОМОДАЦИИ A…

Прочитај повеќе Прочитај повеќе

Вила Nikiana

Вила Nikiana

Последно ажурирано на 12 јануари, 2020Структура со луксузни апартмани. Виста Маре е Монти. Вила во Nikiana за детали достапност и цени следете го линкот на морето.

Вила Katouna

Вила Katouna

Последно ажурирано на 14 јануари, 2020Katouna се малку издигнати над морето толку многу вили имаат славна поглед на море. Селото е речиси “без автомобили” од причина што патиштата се тесни. Па ќе најдете многу камени згради, многу малку комерцијални активности. Не изгледа како место за масовен туризам.…

Прочитај повеќе Прочитај повеќе

Град един базен

Град един базен

Последно ажурирано на 14 јануари, 2020Тука за вас изборот на вили со базен за Лефкада и Meganísi. Речиси сите куќи имаат скара и базен. Идеален за оние кои сакаат да останат во приватноста со своите сакани. Идеален за семејства и групи на пријатели. На Број на легла варира и во некои вили таму…

Прочитај повеќе Прочитај повеќе