🛌 🏠HOTEL DO STUDIOS

🛌 🏠HOTEL DO STUDIOS

Përditësuar për herë të fundit në 14 Janar, 2020

Të gjithë ju duhet të dini se ku të fle në Lefkada të bëhet më e lehtë pas leximit këtë faqe.

Lefkada, i njohur gjithashtu si Laefaks o Leucade
Ishull ofron një shumëllojshmëri’ e akomodimit duke filluar nga hotel da 5 yje në qershor’ deri në campsites.
Në kohët e fundit, ne jemi vlerësuar shumë nga vizitorët vila pishinë: emëruar me qejf me comforts si dush, gatim, dishwashers, kopsht, fireplace, etj.
Ajo mbetet, megjithatë, forma më e’ përdorimi i përhapur “Studios” një lloj studio të pajisura shpesh me një kuzhinë të vogël. me më shumë’ Dhomat janë quajtur qytet o apartamente. Kjo është zgjidhja e preferuar nga shumë italianët që preferojnë të gatuaj nëse’ ose vetëm të përgatiten për një kafe të mirë italian (mos harroni të sjellë tenxhere kafe).
Ka edhe campgrounds.

Nëse keni nevojë për ndihmë në zgjedhjen e strehim tuaj ju mund të shikoni në hartë në fund të kësaj faqeje.

Ju do të gjeni më poshtë një përzgjedhje duke klikuar mbi fotot hap përshkrim dhe foto.Cliccando në fotot që ju do të shihni pronë’ në më shumë detaje.

Këtu ju mund të shihni ato nga kategori: Studios qytet hotel

Pastaj klikoni mbi fotot për të parë përshkrimin dhe fotot e banimit individual.

Studios

style dhoma “Boutique Hotel” peshkopët

Lefkada Style Boutique Hotel
Kliko për më shumë informacion

Aghios Iannis Resort

Kliko për më shumë informacion
Kliko për më shumë informacion

Vendbanimi një Ligia Thalero Holiday Center dhoma studio me pishinë të madhe. I tweet’ të përballueshme në të gjithë Lefkada për verë 2020! Çmimet Kontrollo menjëherë!

Residence me pishinë
Kliko për më shumë informacion

Vassiliki camere studiot Studios ekonomike dhoma. Maksimale për të erës-surfers.

Vassiliki Bregdetar ideal hotel për surfers
Për më shumë informacion kliko

STUDIOS RESIDENCE Nidri

Hotelet në Nidri me pishinë
Hotelet në Nidri me pishinë

Studios Agios Nikita

Agios Nikita Dhoma klikoni për më shumë informacion

Qyteti studiot Lekfada IDEAL për ata që duan të natës.

Lefkas camere qytet
Kliko për më shumë informacion

Beach Studios Poros deti shumë i bukur.

Poros click Dhoma detit për më shumë informacion
Kliko për më shumë informacion

qytet

Villa pamje Agios Nikita rekomanduar nga www.MadeInLefkas.com

deti Villa Agios Nikita
Kliko për më shumë informacion

Në ishullin e Meganísi vila me pishinë

Meganisi Villa Vista
Kliko për më shumë informacion

vila Nikiana me pishinë

Nikiana Villa

HOTELS

hotel Ligia det

click Hotel Sul Mare mirë për më shumë informacion
click Hotel Sul Mare mirë për më shumë informacion

Porto Galini Hotel 4 yjet maja e ishullit

click lartë Residence Lefkada për më shumë informacion
click lartë Residence Lefkada për më shumë informacion

Hotel Poros 4 yjet me det të ofertave, bukuroshe!

Hotel Terrace sul mare

San Nicola 4 yjetBooking.com

DHOMAT Vassiliki

Dolphins apartamente VassilikiBooking.com

campsites

parashtesë 0030 në qoftë se ju jeni duke bërë thirrje nga jashtë Greqia për shembull 2645092419 bëhet 00302645092419

Episkopos BEACH episkopos
KARYOTES BEACH KARIOTES 2645071103
Kathisma BEACH Kathisma 26450 97015, 26450 24805 Faqja e internetit
Kastri BEACH MARANTOCHORI-EVGIROS 2645031900-3
BEACH Poros Poros 2645095452, 95298, 95152
Vasiliki BEACH Vassiliki 2645031308, 31355
DESIMI BEACH VLYCHO 2645095225, 95374
SANTA MAURA BEACH VLYCHO 2645095493