etiketë: Iannis Agios

Agios Iannis RESORT

Agios Iannis RESORT

Rifreskimi i fundit më 12 janar, 2020Kjo turistik është ideale për ata që kërkojnë për një vend të rehatshëm me një vend të madh, Objektet e mëdha dhe komente të mëdha. Ideal për windsurf, Kite Surf, familjet, çifte, grupet e miqve. Për ata që preferojnë të kalojnë pak’ më shumë për të marrë shumë më tepër. Ajo është e vendosur në të njëjtat hapësira që përbëjnë…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Studios Agios Iannis

Studios Agios Iannis

Rifreskimi i fundit më 13 janar, 2020Kujdes përkryer cilësi për Wind Surf! Përballë detit. Ju mund të sjellë pajisje për të larë dhe të thatë. hapësirë ​​të lirë parkimi. Në sezonin e lartë, much appreciated. Wi-fi pa pagesë. Perfetto per il Wind Surf lo spot del vento è proprio davanti. Lo spot per il Kite poco distante 1 o 2 minuti d’auto.

Lexo më shumë Lexo më shumë

Agios Iannis

Agios Iannis

Rifreskimi i fundit më 12 janar, 2020Aghios Ioannis është vend për windsurfers në veri të ishullit. Ju do të gjeni shumë bare dhe strehim. Ne kemi zgjedhur objektet më të përshtatshëm për ju. Për informata në vend të parë tonë faqe Kite Surfing dhe rrëshqitje në ajër për Lefkada. Per chi non vuole sprecare neanche un minuto lontano dal

Lexo më shumë Lexo më shumë