etiketë: Lefkada

💶 Save 💶¯ _(Tsu)_ / ¯

💶 Save 💶¯ _(Tsu)_ / ¯

Last updated on 11th January, 2020Këtu janë disa këshilla për kursim: 1) Kontrolloni hartën më poshtë. Për shembull, vetëm një makinë të shkurtër jashtë ishullit çmimet janë shumë më të ulët. Përdorni hartën funksion zoom. Per conoscete le zone leggete le informazioni Booking.com Dalla pagina Raggiungere potrai comparare i prezzi dei traghetti e prenotare comodamente da

Lexo më shumë Lexo më shumë

Ammouso Apartamente

Ammouso Apartamente

Fundit më 8 janar, 2020Apartamente elegante për tre dhe pesë shtretër me pamje në det në zonën e qetë. Për vendndodhjen Ammouso’ shumë i qetë pranë Poros. apartamente 3 Shtretër janë të vendosur lart. kuzhinë të pajisur plotësisht (frigorifer-frigorifer, pjatalarëse, deri në katër pllaka gatim, furrë elektrike), përfunduar me pots dhe pans furnizuara…

Lexo më shumë Lexo më shumë

HOTEL Poros

HOTEL Poros

Rifreskimi i fundit më 16 maj, 2017Prestigjioze hotel me katër yje në një zonë të qetë Ky hotel i ri është më i mirë në ishull për pozitën Raportin e cilësisë, shërbim. Në një fshat shumë të qetë.   Për të gjitha fotot dhe të librit në internet klikoni këtu (Hapet në një dritare të re). Për ndihmë përdorni funksionin chat

Vila me një VIEW Lefkada pranë Katisma

Vila me një VIEW Lefkada pranë Katisma

Fundit më 8 janar, 2020Për ata që duan të qëndrojnë në Villa pranë plazhit Katisma Spektakolare Villa në dispozicion në Agios Nikita. A 4 minuta në këmbë nga plazhi lokale dhe 1 Km nga plazhi i famshëm Katisma. të zbukuruara dhe me të gjitha ngushëllim. Questa é una delle ville top di Lefkada per posizione e

Lexo më shumë Lexo më shumë

Agios Iannis RESORT

Agios Iannis RESORT

Rifreskimi i fundit më 12 janar, 2020Kjo turistik është ideale për ata që kërkojnë për një vend të rehatshëm me një vend të madh, Objektet e mëdha dhe komente të mëdha. Ideal për windsurf, Kite Surf, familjet, çifte, grupet e miqve. Për ata që preferojnë të kalojnë pak’ më shumë për të marrë shumë më tepër. Ajo është e vendosur në të njëjtat hapësira që përbëjnë…

Lexo më shumë Lexo më shumë

STUDIOS Poros

STUDIOS Poros

Rifreskimi i fundit më 16 maj, 2017Në një gji të bukur 25 Km në jugperëndim të qytetit të Lefkada, tra montagna e mare, në mes të gjelbër dhe blu. Vetëm poshtë plazhin e Poros, shpërblehet me yll d’ ari për ujërat e saj kristal e qartë, dhe vetëm 12 Km nga Nidri kozmopolit, vi aspettano 40

Lexo më shumë Lexo më shumë

Studios-apartamente geni

Studios-apartamente geni

Rifreskimi i fundit më 16 maj, 2017Një GENI, pak kilometra nga qendra e Nidri Studios-apartamente në dispozicion për qira verës. apartamente 2 persone o appartamenti familiari 2 më i rritur’ 2 fëmijë. Zhytur në të gjelbër. Ideal për çiftet, miq, familjet. bazë e madhe për të eksploruar ishullin, në krah të Nidri kozmopolit. Ato janë të pajisura me ajer te kondicionuar kuzhine Kuzhina…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Lefkada HOTELS

Lefkada HOTELS

Rifreskimi i fundit më 16 maj, 2017PLAZHET VIDEO Lefkada Lefkada LIBRI FERRY Rentals strehim në Lefkada Për të gjetur’ hotel che fa al caso vostro il sistema migliore è per il momento booking.com: Disa Hotele konkurrojnë për të shitur dhomat e tyre: Kjo zakonisht kthehet në përparësi e madhe për udhëtar. Me inteligjencë dhe pas…

Lexo më shumë Lexo më shumë

hotele Lefkada

hotele Lefkada

Ka shumë vizitorë në këtë faqe që janë në kërkim për Hotele në Lefkada. Në këtë faqe ne do të bëjmë një përmbledhje të ofertës hotel në ishullin e Lekfada. Vini re para se qëndrimi hotel nuk është’ mundësia e vetme’ strehim në ishull: Forma më’ përhapur janë studiot: një lloj studio me një gatim të ndryshme standarde…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Lefkada Greece

Lefkada Greece

Ata janë shumë të përfshirë në këtë fjalë kyçe për të kërkuar për informacion mbi se si të organizojnë pushimet tuaja në Greqi, specifikisht në Lefkada. Well lexuar këtu kuptojnë çdo gjë. Shkruar nga një Itali që jeton në ishull. Per informazioni su come raggiungere incluso i traghetti lefkada qui Per informazioni turistiche qui Per informazioni sugli studios, apartamente, vila dhe…

Lexo më shumë Lexo më shumë