etiketë: hotel

Vassiliki Dhoma

Vassiliki Dhoma

Kjo pronë është e vendosur në 1 minuta në këmbë nga plazhi. ndodhet rreth 10 metra nga plazhi në Vassiliki Villa Dolphins, rrethuar nga një kopsht, Te gjitha dhomat ofrojnë pamje të detit Jon.   Dhomat janë të thjeshta me delfinët dhe kanë ajër të kondicionuar dhe banjo private me dush. Për më shumë detaje dhe të tjera…

Lexo më shumë Lexo më shumë

PORTO Galini HOTEL 4 STARS

PORTO Galini HOTEL 4 STARS

Rifreskimi i fundit më 13 janar, 2020Turistik katër yje ofron pajisje të mëdha, duke përfshirë: Tenis (3) fushat, një palestër me kopsht përpara, 2 pishinë, 2 restorante, 3 bar, pishinë shtëpie të ndezur, qendra Wellness, saunë , vaskë, vorbull, “, Yoga Pavilion (që mbikëqyr sunrises spektakolare), volejboll plazhi, një plazh…

Lexo më shumë Lexo më shumë

HOTEL Poros

HOTEL Poros

Rifreskimi i fundit më 16 maj, 2017Prestigjioze hotel me katër yje në një zonë të qetë Ky hotel i ri është më i mirë në ishull për pozitën Raportin e cilësisë, shërbim. Në një fshat shumë të qetë.   Për të gjitha fotot dhe të librit në internet klikoni këtu (Hapet në një dritare të re). Për ndihmë përdorni funksionin chat

Peshkopët dhe Suites sul Mare

Peshkopët dhe Suites sul Mare

Last updated on 14th January, 2020Kjo ofron komplekse Dhoma e papaguara dhe suita në një çmim shumë të volitshme. Ajo është e vendosur në lokalitetin’ peshkopët, deti dhe’ drejtë të gjithë nga një plazh me guralecë dhe pebbles. Para detit dhe’ kristal e qartë. Ideal për familjet me fëmijë. çiftet. Apartamentet janë në stilin e “Boutique Hotel” çdo…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Nidri STUDIOS

Nidri STUDIOS

Fundit më 3 shkurt, 2020Studios në Nidri, ideal për familjet, çifte dhe të rinj. Kjo pronë ofron dhoma gjumi për 2, 3, 4 e 5 njerëz, ofrojnë comforts si telefon, tv satelitor, ajër i kondicionuar, frigorifer, aneks kuzhine dhe ballkon. Pishinë për të rriturit dhe fëmijët, rrethuar me karrige në kuvertë dhe cadra, il bar.

Lexo më shumë Lexo më shumë

hotele Lefkada

hotele Lefkada

Ka shumë vizitorë në këtë faqe që janë në kërkim për Hotele në Lefkada. Në këtë faqe ne do të bëjmë një përmbledhje të ofertës hotel në ishullin e Lekfada. Vini re para se qëndrimi hotel nuk është’ mundësia e vetme’ strehim në ishull: Forma më’ përhapur janë studiot: një lloj studio me një gatim të ndryshme standarde…

Lexo më shumë Lexo më shumë

hotel Ligia

hotel Ligia

Last updated on 14th January, 2020Ky hotel ndodhet në ujë, në fshatin Lygia. Nuk ka rrugë të kalojnë për të arritur në det, Nuk është një pishinë të gjerë dhe lehtësitë që mund të ofrojnë këtë standard të hotelit. Shumë e rekomanduar për ata që vijnë me anije apo traget: Nga shumë dhoma ju mund të…

Lexo më shumë Lexo më shumë