etiketë: qift

Agios Iannis RESORT

Agios Iannis RESORT

Rifreskimi i fundit më 12 janar, 2020Kjo turistik është ideale për ata që kërkojnë për një vend të rehatshëm me një vend të madh, Objektet e mëdha dhe komente të mëdha. Ideal për windsurf, Kite Surf, familjet, çifte, grupet e miqve. Për ata që preferojnë të kalojnë pak’ më shumë për të marrë shumë më tepër. Ajo është e vendosur në të njëjtat hapësira që përbëjnë…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Studios Agios Iannis

Studios Agios Iannis

Rifreskimi i fundit më 13 janar, 2020Kujdes përkryer cilësi për Wind Surf! Përballë detit. Ju mund të sjellë pajisje për të larë dhe të thatë. hapësirë ​​të lirë parkimi. Në sezonin e lartë, much appreciated. Wi-fi pa pagesë. E përkryer për surfing me erë, pika e erës është pikërisht përpara. Vendi për Kite jo shumë larg 1 o 2 minuta me makinë.…

Lexo më shumë Lexo më shumë

qift surfing & windsurf

qift surfing & windsurf

Rifreskimi i fundit më 12 janar, 2020Parashikimet e erës për dhoma, hotele, kampe etj. shikoni këtu Kite Surf A Lefkas (LEUCADE, Lefkada) Lefkada është ideal për ata që praktikojnë rrëshqitje në ajër dhe qift surfing sidomos. Era fryn pothuajse gjithmonë me një fuqi të mes 15 deri në 2 dhe nyje të shumta. Plazhi ku dilni me një qift…

Lexo më shumë Lexo më shumë