etiketë: apartamente Lefkada

Vila me një VIEW Lefkada pranë Katisma

Vila me një VIEW Lefkada pranë Katisma

Fundit më 8 janar, 2020Për ata që duan të qëndrojnë në Villa pranë plazhit Katisma Spektakolare Villa në dispozicion në Agios Nikita. A 4 minuta në këmbë nga plazhi lokale dhe 1 Km nga plazhi i famshëm Katisma. të zbukuruara dhe me të gjitha ngushëllim. Questa é una delle ville top di Lefkada per posizione e

Lexo më shumë Lexo më shumë

Peshkopët dhe Suites sul Mare

Peshkopët dhe Suites sul Mare

Last updated on 14th January, 2020Kjo ofron komplekse Dhoma e papaguara dhe suita në një çmim shumë të volitshme. Ajo është e vendosur në lokalitetin’ peshkopët, deti dhe’ drejtë të gjithë nga një plazh me guralecë dhe pebbles. Para detit dhe’ kristal e qartë. Ideal për familjet me fëmijë. çiftet. Apartamentet janë në stilin e “Boutique Hotel” çdo…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Agios Iannis RESORT

Agios Iannis RESORT

Rifreskimi i fundit më 12 janar, 2020Kjo turistik është ideale për ata që kërkojnë për një vend të rehatshëm me një vend të madh, Objektet e mëdha dhe komente të mëdha. Ideal për windsurf, Kite Surf, familjet, çifte, grupet e miqve. Për ata që preferojnë të kalojnë pak’ më shumë për të marrë shumë më tepër. Ajo është e vendosur në të njëjtat hapësira që përbëjnë…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Nidri STUDIOS

Nidri STUDIOS

Fundit më 3 shkurt, 2020Studios në Nidri, ideal për familjet, çifte dhe të rinj. Kjo pronë ofron dhoma gjumi për 2, 3, 4 e 5 njerëz, ofrojnë comforts si telefon, tv satelitor, ajër i kondicionuar, frigorifer, aneks kuzhine dhe ballkon. Pishinë për të rriturit dhe fëmijët, rrethuar me karrige në kuvertë dhe cadra, il bar.

Lexo më shumë Lexo më shumë