Tag: Nidri

Nidri (Nydri)

Nidri (Nydri)

Nidri është rreth 20 minuta d'makinë për Lefkada qytetit. Fillimisht një fshat peshkimi është bërë tashmë qendra më e rëndësishme turistike të ishullit. Ai detyrohet pasurinë e tij me pamje të shkëlqyer panoramike nga përpara dhe manjatin grek Onassis: Ai së bashku me Maria Callas jetoi për një kohë në Akrepi, një nga…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Studios-apartamente geni

Studios-apartamente geni

Rifreskimi i fundit më 16 maj, 2017Një GENI, pak kilometra nga qendra e Nidri Studios-apartamente në dispozicion për qira verës. apartamente 2 persone o appartamenti familiari 2 më i rritur’ 2 fëmijë. Zhytur në të gjelbër. Ideal për çiftet, miq, familjet. bazë e madhe për të eksploruar ishullin, në krah të Nidri kozmopolit. Ato janë të pajisura me ajer te kondicionuar kuzhine Kuzhina…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Nidri STUDIOS

Nidri STUDIOS

Fundit më 3 shkurt, 2020Studios në Nidri, ideal për familjet, çifte dhe të rinj. Kjo pronë ofron dhoma gjumi për 2, 3, 4 e 5 njerëz, ofrojnë comforts si telefon, tv satelitor, ajër i kondicionuar, frigorifer, aneks kuzhine dhe ballkon. Pishinë për të rriturit dhe fëmijët, rrethuar me karrige në kuvertë dhe cadra, il bar.

Lexo më shumë Lexo më shumë