etiketë: vendbanim

SEASIDE STUDIOS Vassiliki

SEASIDE STUDIOS Vassiliki

Rifreskimi i fundit më 12 janar, 2020Një e thjeshtë dhe studiot lira Vassiliki drejtë në plazh të dashur nga Wind-surfers. Ngjitur në një hotel më prestigjioze të njëjtat pronarët mund të përdorni pishinë, bar hotel dhe të objekteve të tjera, duke shtuar rehati për pushimet tuaja ideale për familjet. Një Vassiliki padyshim ndër më të’ deti RRETH përshtatshëm.…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Agios Iannis RESORT

Agios Iannis RESORT

Rifreskimi i fundit më 12 janar, 2020Kjo turistik është ideale për ata që kërkojnë për një vend të rehatshëm me një vend të madh, Objektet e mëdha dhe komente të mëdha. Ideal për windsurf, Kite Surf, familjet, çifte, grupet e miqve. Për ata që preferojnë të kalojnë pak’ më shumë për të marrë shumë më tepër. Ajo është e vendosur në të njëjtat hapësira që përbëjnë…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Vendbanimi një Ligia Thalero Holiday Center

Vendbanimi një Ligia Thalero Holiday Center

Rifreskimi i fundit më 12 janar, 2020Thalero Holiday Center Ligia Camere studiot në vendbanimin, pishinë të madhe kopsht të madh në Ligia, bregdetit në lindje të Lefkada (Laefaks) Thalero është një zgjedhje e shkëlqyer për familjet me fëmijë, coppie e chi apprezza il risparmio. E përshtatshme të vendosura disa minuta me makinë nga kryeqyteti i Lefkada, deti është 300 metra…

Lexo më shumë Lexo më shumë