etiketë: vilë

Nikiana Pool Villas

Nikiana Pool Villas

Një Nikiana vila me pishinë në dispozicion për foto të tjera dhe të gjitha detajet dhe organizoni të ndjekin këtë faqe këtu

Meganisi Villas me pishinë dhe pamje

Meganisi Villas me pishinë dhe pamje

vila prestigjioze Shiko dhe pishinë në ishullin e Meganisi. Watch për ata që kërkojnë për një vilë në Lefkada Meganisi e cila është një tjetër ishull. Far qetë arritshme me anije nga një udhëtim të shkurtër nga Lefkada Meganísi Warning në kohë çdo vit është e plotë ajo është e rekomanduar për librin sa më shpejt të jetë e mundur. për më shumë informacion të ndjekin këtë…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Villa Agios Nikitas

Villa Agios Nikitas

Rifreskimi i fundit më 16 maj, 2017Spektakolare Villa në dispozicion në Agios Nikita. Për të gjitha detajet dhe fotot ndiqni këtë lidhje këtu

Vila me një VIEW Lefkada pranë Katisma

Vila me një VIEW Lefkada pranë Katisma

Fundit më 8 janar, 2020Për ata që duan të qëndrojnë në Villa pranë plazhit Katisma Spektakolare Villa në dispozicion në Agios Nikita. A 4 minuta në këmbë nga plazhi lokale dhe 1 Km nga plazhi i famshëm Katisma. të zbukuruara dhe me të gjitha ngushëllim. Kjo është një nga vilat kryesore në Lefkada për vendndodhjen dhe…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Offerte Minute fundit Lefkada

Offerte Minute fundit Lefkada

Fundit më 8 janar, 2020VIDEO E LEFKADA LEFKADA LIBRE FERRIES QIRA QCOSIMI NCO LEFKADA Për të parë strehimet në dispozicion klikoni dhe më pas futni datat këtu Booking.com Këtu janë disa këshilla për të kursyer: Përdorni hartën funksion zoom. Nëse nuk i njihni zonat, lexoni faqen tonë të informacionit…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Villa Nikiana

Villa Nikiana

Rifreskimi i fundit më 12 janar, 2020Struktura me apartamente luksoze. Vista Mare e Monti. Villa në Nikiana për detaje disponueshmërisë dhe çmimet e ndiqni lidhjen në det.

Villa Katouna

Villa Katouna

Përditësuar për herë të fundit në 14 Janar, 2020Katouna është pak e ngritur mbi det kaq shumë vila kanë një pamje nga deti. Fshati është praktikisht “car pa pagesë” për arsye se rrugët janë të ngushta. Pra, ju do të gjeni shumë ndërtesa guri, shumë pak aktivitete tregtare. Nuk duket vërtet si një vend i turizmit masiv.…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Qyteti con pishinë

Qyteti con pishinë

Përditësuar për herë të fundit në 14 Janar, 2020Këtu për ju një përzgjedhje e vila me pishinë për Lefkada dhe Meganisi. Pothuajse të gjitha vila kanë Barbecue dhe pishinë. Ideale për ata që duan të qëndrojnë në intimitet me të dashurit e tyre. Ideal për familjet dhe grupet e miqve. Numri i shtretërve ndryshon dhe në disa vila atje…

Lexo më shumë Lexo më shumë