etiketë: studiot

SEASIDE STUDIOS Vassiliki

SEASIDE STUDIOS Vassiliki

Rifreskimi i fundit më 12 janar, 2020Një e thjeshtë dhe studiot lira Vassiliki drejtë në plazh të dashur nga Wind-surfers. Ngjitur në një hotel më prestigjioze të njëjtat pronarët mund të përdorni pishinë, bar hotel dhe të objekteve të tjera, duke shtuar rehati për pushimet tuaja ideale për familjet. Një Vassiliki padyshim ndër më të’ deti RRETH përshtatshëm.…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Peshkopët dhe Suites sul Mare

Peshkopët dhe Suites sul Mare

Last updated on 14th January, 2020Kjo ofron komplekse Dhoma e papaguara dhe suita në një çmim shumë të volitshme. Ajo është e vendosur në lokalitetin’ peshkopët, deti dhe’ drejtë të gjithë nga një plazh me guralecë dhe pebbles. Para detit dhe’ kristal e qartë. Ideal për familjet me fëmijë. çiftet. Apartamentet janë në stilin e “Boutique Hotel” çdo…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Agios Iannis RESORT

Agios Iannis RESORT

Rifreskimi i fundit më 12 janar, 2020Kjo turistik është ideale për ata që kërkojnë për një vend të rehatshëm me një vend të madh, Objektet e mëdha dhe komente të mëdha. Ideal për windsurf, Kite Surf, familjet, çifte, grupet e miqve. Për ata që preferojnë të kalojnë pak’ më shumë për të marrë shumë më tepër. Ajo është e vendosur në të njëjtat hapësira që përbëjnë…

Lexo më shumë Lexo më shumë

STUDIOS Poros

STUDIOS Poros

Rifreskimi i fundit më 16 maj, 2017Në një gji të bukur 25 Km në jugperëndim të qytetit të Lefkada, tra montagna e mare, në mes të gjelbër dhe blu. Vetëm poshtë plazhin e Poros, shpërblehet me yll d’ ari për ujërat e saj kristal e qartë, dhe vetëm 12 Km nga Nidri kozmopolit, vi aspettano 40

Lexo më shumë Lexo më shumë

Studios-apartamente geni

Studios-apartamente geni

Rifreskimi i fundit më 16 maj, 2017Një GENI, pak kilometra nga qendra e Nidri Studios-apartamente në dispozicion për qira verës. apartamente 2 persone o appartamenti familiari 2 më i rritur’ 2 fëmijë. Zhytur në të gjelbër. Ideal për çiftet, miq, familjet. bazë e madhe për të eksploruar ishullin, në krah të Nidri kozmopolit. Ato janë të pajisura me ajer te kondicionuar kuzhine Kuzhina…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Nidri STUDIOS

Nidri STUDIOS

Fundit më 3 shkurt, 2020Studios në Nidri, ideal për familjet, çifte dhe të rinj. Kjo pronë ofron dhoma gjumi për 2, 3, 4 e 5 njerëz, ofrojnë comforts si telefon, tv satelitor, ajër i kondicionuar, frigorifer, aneks kuzhine dhe ballkon. Pishinë për të rriturit dhe fëmijët, rrethuar me karrige në kuvertë dhe cadra, il bar.

Lexo më shumë Lexo më shumë

Lefkada HOTELS

Lefkada HOTELS

Rifreskimi i fundit më 16 maj, 2017PLAZHET VIDEO Lefkada Lefkada LIBRI FERRY Rentals strehim në Lefkada Për të gjetur’ hotel che fa al caso vostro il sistema migliore è per il momento booking.com: Disa Hotele konkurrojnë për të shitur dhomat e tyre: Kjo zakonisht kthehet në përparësi e madhe për udhëtar. Me inteligjencë dhe pas…

Lexo më shumë Lexo më shumë

Apartamente në Poros, Lefkada

Apartamente në Poros, Lefkada

Rifreskimi i fundit më 16 maj, 2017studios appartamenti disponibili a Poros per l’affitto estivo. Në një gji të bukur 25 Km në jugperëndim të qytetit të Lefkada, bashkim midis malit dhe detit, në mes të gjelbër dhe blu, krijon një vend ideal për një vend kampingu. Nëse doni paqe, qetësi dhe pjesa tjetër në kontakt me detin…

Lexo më shumë Lexo më shumë

apartamente të lirë Lefkada

apartamente të lirë Lefkada

Rifreskimi i fundit më 12 janar, 2020Për ata që kërkojnë për apartamente të lirë Lefkada Kjo është faqja që shpjegon se si të rezervoni ato: Një nga mënyrat më të mira është përmes Rezervimet portalit. Duke e vendosur datat tuaja ju do të paraqitet me studiot lirë në dispozicion dhe ju mund të librit. Pagesat janë bërë, në varësi të strukturës…

Lexo më shumë Lexo më shumë